02-6215060       

 סל קניות      מבצעים


תקנון אתר "טקליין" - tech-line.co.il


1. מבוא

  • אתר " טקליין " מופעל ע"י: " אשר פתרונות טכנולוגים (טקליין) בע"מ"  ח.פ 558201703  ומשמש כחנות אינטרנט למכירת מוצרים בעיקר מתחום הסלולר, גאג'טים, וציוד נלווה למחשבים, טלפונים, סמארטפונים, וכדומה. השימוש באתר פתוח לכל משתמש מגיל 18 ומעלה, אשר בבעלותו כרטיס אשראי, או חשבון PayPal.
  • התקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, התקנון מיועד לנשים וגברים כאחד.
  • בכניסה לאתר, שימוש בשירות ו/או במידע הקיים באתר, הנך מתבקש לקרוא בעיון את תנאי השימוש באתר.
  • כניסה לאתר, גלישה, רכישה, ו/או שימוש בשירותים מהווה ומבטאת הסכמה מצידך לתנאי השימוש, ומהוות את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין החברה ו/או מפעיליו.

2. כללי

  • השימוש באתר מוצע כשהוא מותנה בקבלת כל תנאיו המפורטים להלן.
  • "אשר פתרונות טכנולוגים" רשאית לשנות את האתר מעת לעת, מראו, מבנהו, תכניו, וזמינות המוצרים ו/או להפסיק את פעילותו, כל זאת על פי שיקול הדעת הבלעדית של החברה המפעילה וללא כל הודעה מראש.
  • בעת ההזמנה תתבקש למסור פרטים מזהים כתנאי לביצוע ההזמנה. על פי חוק אינך חייב למסור את הפרטים. עם זאת, אי מסירת הפרטים הנדרשים לא תאפשר לך לבצע את ההזמנה. בקבלת תקנון זה הינך מסכים ומאשר כי הפרטים שמסרת הינם נכונים.
  • כמו כן, אין החברה מתחייבת כי המידע שבאתר הנו נכון ומדויק. החברה מבהירה בזאת כי איננה אחראית לתוכנו, שלמותו, מהימנותו או דיוקו של המידע ו/או התוכן המופיע באתר ועל כן לא תישא באחריות מכל סוג שהוא בקשר עם המופיע באתר ו/או מתן השירותים.
  • ביצוע הזמנה באתר אינה מהווה אישור סופי על ביצוע ההזמנה או על הימצאות המוצרים במלאי החברה. במידה ואין באפשרות החברה לספק את המוצרים בהזמנה, אנו ניצור קשר באמצעות טלפון ו/או דוא"ל ו/או טלפון בתוך כ 48 שעות מרגע ביצוע ההזמנה.
  • אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך האישיים לצדדים שלישיים למעט במקרים של הפרת תנאי השימוש מצדך באתר האינטרנט.

3. אחריות / מוצר פגום
בדף רכישת המוצר ו/או על אריזת המוצר מצויינת תקופת האחריות, המוצרים שלנו מגיעים עם תקופת אחריות של עד שנה. לבירור מדויוק של תקופת האחריות לגבי מוצר ניתן לפנות אילנו במייל או בטלפון: 02-6215060 
המוצרים יוצאים ממחסננו לאחר בדיקה קפדנית, במידה וקרה וקיבלתם מוצר פגום, יש לידע אותנו בתוך 24 שעות מרגע קבלת המוצר לעדכון והמשך טיפול.

4. תמונות
התמונות המוצגות באתר אינן משקפות בהיכרח את המוצר בפועל, והן לשם התרשמות כללית בלבד. יתכנו הבדלים ושינויים מתצוגת המוצרים בתמונה לבין המראה הפיזי של אותו מוצר. הקובע בפועל הוא שם ודגם המוצר. כמו כן, אריזת מוצרים מסוימים יכולים להשתנות מעת לעת.  

5. משלוחים

תיאור משלוח דמי משלוח
משלוח רגיל - דואר רשום עד 7 ימי עסקים 10 ש"ח
שליח עד הבית 2-3 ימי עסקים 35 ש"ח
איסוף עצמי - שמעון רוקח 37 ירושלים בתאום מראש ללא עלות
משלוח רגיל - דואר רשום עד הבית בקניה מעל 65 ש"ח ללא עלות
שליח עד הבית 2-3 ימי עסקים בקניה מעל 350 ש"ח ללא עלות


כל עיכוב מהמקרים הבאים לא תיהיה החברה אחראית בביצוע אספקת המוצר: שביתת ספקים ו/או שירות המשלוחים, כוח עליון, או כל סיבה שאינה בשליטת החברה. באיזורים המוגבלים לגישה מבחינת ביטחונית הספק יהיה רשאי לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח. 

6. שינוי הזמנה
שינויי הזמנה יוכל להתבצע במידה והמוצרים טרם עזבו את מחסני החברה ללא עלות שינויי. השינויי יכול להתבצע ע"י שליחת אימייל בלבד, ניתן לוודא את קבלת השינויי אצלנו בטלפון.

 7. ביטול עסקה
הלקוח רשאי לבטל עסקה בכפוף ובהתאם לחוק הגנת הצרכן - ישנה אפשרות לבטל עסקת קניה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר ובלבד שהמוצר באריזתו המקורית, בשלמתו, ללא כל פגע, וכן שלא בוצע במוצר כל שימוש. ההחזר הכספי יתבצע לאחר קבלת המוצר ובדיקתו, בהחזר לכרטיס ממנו התבצעה הרכישה או בהמחאה. עליות שילוח במקרה של ביטול עסקה יחולו על הלקוח בלבד. 

8. אבטחת מידע
חברתנו נוקטת באמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמות ככל הניתן על סודיות ואבטחת מידע.
העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטים האישיים של הלקוחות אלה לצורכי תיפעול האתר והשלמת הרכישה.

9. יצירת קשר
בנוגע למידיניות הגנת פרטיות באתר וכן בנושא תלונות על הטיפול במידע באתר אנא פנה לאחראי על הגנה פרטיות באתר למייל: info@tech-line.co.il

2all בניית אתרים